Історія компанії

"Затишний будинок, який дихає комфортом і теплом, це те, до чого прагне кожна людина. Компанія Golden House створена для того, щоб наповнити ваш будинок затишком і зручністю. Ми розуміємо, наскільки важливим є для вас сімейне вогнище, тому прагнемо дати тільки найкраще. В основі створення компанії лежить бажання людини, що володіє сповненою щастям домівкою, принести це світле почуття в життя кожного клієнта. Саме заради цього було докладено багато зусиль і проведена велика робота. Прийшовши до мети, ми можемо впевнено сказати, що даруємо своїм клієнтам якість і домашній затишок. Щодня ми працюємо над собою, щоб розвиватися і радувати вас."
logo
logo

Старт компанії

Компанія почала свою діяльність у 2011 році з відкриття свого першого салону в меблевому центрі Biennale. Тоді ще торгова площа займала всього 120 кв. метрів, а постачальниками продукції були кілька невеликих фабрик. Це був маленький початок великої справи і шлях до серйозної мети.

Особливості реалізації

Компанія Golden House - це організація, яка офіційно представляє всіх виробників, з якими веде співпрацю. Це дозволяє сформувати оптимальні ціни. У нашому каталозі представлена продукція, яка відноситься до різних стилів меблів та може бути використана в різних напрямках дизайну інтер'єру. Завдяки наявності власної складської програми і добре налагодженої логістики у наших клієнтів немає необхідності чекати на своє замовлення занадто довго. Покупка доставляється протягом двох тижнів нашими співробітниками, які в подальшому проведуть збирання меблів. Ми надаємо гарантії на всю продукцію, а також на швидке й охайне збирання - наші співробітники навіть не залишать слідів у вашому домі.
logo
logo

Успішний розвиток компанії

До 2016 року компанія Golden House встала на вищий щабель: • З відкриттям другого салону в 2012 році в Меблевому кварталі і подальшим розвитком в кращих меблевих центрах міста Дніпропетровська торгова площа зросла до 1000 кв.м. • Нашими партнерами стало понад 100 різних виробників. Ми щодня проводимо серйозну і активну роботу, щоб робити вам найкращі пропозиції і розвиватися для вас. Прийшовши до нас, ви потрапите не в звичайний магазин меблів, а в дизайн студію. Наші фахівці пройшли спеціальне навчання і можуть допомогти вам у створенні дійсно комфортного і затишного дизайну кожного куточка у вашому домі, розробивши повний дизайн-проект.
logo

Наша місія

Ми не просто реалізуємо меблі, а допомагаємо формувати комфортні умови для проживання. Ми намагаємося поповнювати асортимент товарами, які здатні дарувати радість. З нами будинок перестає бути просто дахом над головою. Він перетворюється на місце, де править гармонія і затишок, де комфортно себе відчувають не тільки члени сім'ї, а й гості. З нами бути щасливим у власному будинку стає набагато простіше.
Сьогодні ми сміливо експериментуємо зі стилями і шукаємо рішення для вашого будинку, які вже завтра перетворять все ваше життя.

logo logo

Цінності


 1. Сімейні цінності.

  Наші меблі прищеплюють сімейні цінності та повагу до традицій.

 2.  Повага до кожного співробітника компанії і бізнес-партнерів.

  Ми – одна команда, тому від наших злагоджених дій залежить ефективність результату. Партнерство з кращими компаніями, засноване на довірі – наш основний принцип роботи.

 3.  Орієнтація на клієнта.

  Клієнт – наша головна цінність. Ми працюємо не з людьми, а для людей. Наша компанія до кожного клієнта шукає індивідуальний підхід, що дозволяє максимально врахувати всі ваші побажання і гарантувати максимальний результат.

 4.  Дорого – не означає недоступно.

  Українському споживачеві ми показуємо, що дорого – не означає недоступно, дорого – значить якісно, затишно і стильно.

 5.  Безперервне прагнення до розвитку.

  Кожен день ми займаємося вдосконаленням, підвищенням кваліфікації персоналу та пошуком нових шляхів розвитку, покращуючи якість послуг, розширюючи асортимент продукції. Ми завжди відстежуємо актуальні тенденції меблевої моди, щоб надати вам найкращі вироби.